Finansowanie fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji.

Skorzystaj z ekologicznej energii bez konieczności wydawania gotówki. Zapytaj o szybkie raty z minimum formalności i kosztów.

l

1. Złożenie wniosku

}

2. Decyzja w kilka minut

i

3. Prosta, przejrzysta umowa

4. Korzystasz z zielonej energii!

Jakie są zalety skorzystania z finansowania?

Do 32 000 zł kredyt na oświadczenie

Bezkosztowa wcześniejsza spłata

Wybór rodzaju oprocentowania

}

Decyzja w kilka minut

Raty z InBank

Inbank to bank działający na polskim rynku finansowym, specjalizujący się w oferowaniu produktów kredytowych oraz lokat. Jego siedziba znajduje się w Warszawie, a działalność prowadzi również online. Bank ten cechuje się prostą i szybką procedurą wnioskowania oraz konkurencyjnymi warunkami finansowymi.

Raty na pompy ciepła, fotowoltaikę, rekuperację w InBank

Inbank oferuje swoim klientom dogodne rozwiązania w kwestii spłaty kredytów i pożyczek. Dostępne są tu atrakcyjne opcje w postaci rat stałych, malejących oraz kredytów konsolidacyjnych. Wszystko to pozwala na dopasowanie warunków spłaty do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Kamil Góral
Kamil Góral
2023-09-20
Firma bardzo rzetelna. Pompa ciepła zamówiona z wyprzedzeniem, pomimo opóźnień na budowie po mojej stronie cierpliwie czekali (na montaż i płatność). Pompa zamontowana bardzo dobrze. Działa tak jak trzeba. Przy pierwszych pytaniach to Panowie obierali ode mnie telefon nawet o 19-20. Podsumowując: sprzedaż na wysokim poziomie, usługa na wysokim poziomie, obsługa po na wysokim poziomie. Tak trzymajcie!!!
Marek Keram
Marek Keram
2023-08-19
Montaż pompy ciepła przebiegł sprawnie. Polecam firmę. Czekamy teraz na zimę, zobaczymy jak się sprawdzi.
Monika Pawłowska
Monika Pawłowska
2023-08-07
Polecam firmę SANERGA. Montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła wykonany profesjonalnie i solidnie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą.
Przemek Dobrzynski
Przemek Dobrzynski
2023-07-28
Polecam wszystko jak najlepszym porządku szybki montaż i według umowy Polecam
Grzegorz Pal
Grzegorz Pal
2023-07-14
Po miesiącu użytkowania fotowoltaiki mogę w pełni polecić Sanenerge. Sam montaż instalacji odbył się bardzo sprawnie i bez problemów. Ekipa miła zostawiła po sobie porządek, reagowali na prośby i sugestie co do moich oczekiwań. Również obsługa posprzedazowa okazała się pozytywna, po kilku dniach w trakcie fali upałów okazało się że napięcie w sieci jest za wysokie i powoduje rozłączenia awaryjne falownika. Serwis przygotował mi komplet dokumentów z pomiarami protokołem reklamacyjnym i wytycznymi które złożyłem do Tauronu. W ciągu kilku dni przyjechał elektryk z Tauronu, po zrobieniu pomiarów obniżono napięcie na głównym transformatorze, od tego momentu wszytko dziala sprawnie.
Krzyś Białecki
Krzyś Białecki
2023-07-02
Firma godna polecenia. Profesjonalny montaż. Wszystkiego szybko sprawnie i uczciwie.
zdzislaw martyniak
zdzislaw martyniak
2023-06-24
Współpraca z firmą Sanerga od pierwszego kontaktu była w pełni profesjonalna.Montaż instalacji fotowoltaicznej ,magazynu energii oraz klimatyzacji odbył się sprawnie , terminowo. Jakość poleconych urządzeń wysoka . Kontakt oraz obsługa przed i po założeniu instalacji wzorowa. Pomoc przy składaniu wniosku z programu Mój Prąd . Szczerze polecam firmę Sanerga
Suuch Suchy
Suuch Suchy
2023-06-06
Wszytko na najwyższym poziomie👍
Kamil Gajecki
Kamil Gajecki
2023-05-30
Współpraca z firmą Sanerga to czysta przyjemność. Profesjonalizm od pierwszego kontaktu, do zamknięcia zlecenia. Ekipa montująca klimatyzację bardzo sympatyczna i fachowa. Polecam serdecznie
Adriana Wołosz-Sołtys
Adriana Wołosz-Sołtys
2023-05-24
Pełen profesjonalizm. Instalacja zamontowana profesjonalnie w ciągu dwóch dni. Użyte materiały i sprzęt wysokiej jakości. Kontakt, oraz obsługa przed i po założeniu instalacji wzorowa. Pomagają w otrzymaniu dotacji jak również w otrzymaniu kredytu na sfinansowanie instalacji. Zdecydowanie polecam firmę Sanerga.