O NAS

Zobacz kim jesteśmy i czym się zajmujemy.

Zespół SANERGA tworzą inżynierowie odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się, doborem i montażem SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH i MAGAZYNÓW ENERGI, ŁADOWAREK EV, POMP CIEPŁA, REKUPERACJI, KLIMATYZACJI, INSTALACJI GRZEWCZYCH I SANITARNYCH.

Od 2012 roku stale rozwijamy nasze kompetencje świadcząc usługi osobom fizycznym oraz firmom, a także wspierając inne podmioty z branży OZE. Zależy nam na wspólnym budowaniu ekologicznej świadomości poprzez dostarczanie zielonej energii – wierzymy, że jest ona przyszłością świata.

Oferujemy najwyższej jakości usługi oraz komponenty wiodących producentów w rozsądnych cenach. Oprócz doświadczenia w projektowaniu i montażach instalacji cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Nie boimy się rozmawiać, odpowiadać na pytania i dzielić naszą wiedzą.

ekologiczny dom

Bierzemy odpowiedzialność za cały proces: począwszy od bezpłatnego audytu technicznego, poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania i ulg, po zaprojektowanie i profesjonalny montaż instalacji, aż po przyłączenie instalacji do sieci oraz opiekę posprzedażową.

Zobacz uprawnienia, które potwierdzają doświadczenie i profesjonalizm naszej firmy.

Działamy z energią!

Mariusz Lach
Mariusz Lach
2024-01-10
W 100% godna polecenia firma. Na każdym etapie realizacji fotowoltaiki: ofertowanie, realizacja, dokumentacja i kompleksowa pomoc w dofinansowaniu. Mieszkam kilkadziesiąt km od Wrocławia, ale nie było żadnych problemów z szybkim montażem. Życzyłbym sobie, aby inni wykonawcy z podobną rzetelnością podchodzili do zleceń. Dziękuję i na pewno zgłoszę się za jakiś czas w sprawie rozbudowy instalacji fotowoltaicznej.
Elzbieta Wernio
Elzbieta Wernio
2023-12-20
Super profesjonalizm, słowność, kultura i pełne zawodowstwo. Bardzo polecam firmę i fantastyczną ekipę montującą oraz całą obsługę projektu, który był jednak wyzwaniem, aż do znalezienia optymalnego i najkorzystniejszego dla mnie rozwiązania. Dziękuję!
Ewa Rychter
Ewa Rychter
2023-11-29
Jesteśmy bardzo zadowoleni z rekuperatora, dodatkowo, że byłyśmy „trudnym przypadkiem” z projektem założonym przez innego wykonawcę. Usługa wykonana w ekspresowym tempie, wszystko dokładnie wytłumaczone, świetna obsługa klienta, naprawdę lepiej nie mogliśmy trafić 😊
Marek Bawelkiewicz
Marek Bawelkiewicz
2023-11-19
Zdecydowanie polecam jak najbardziej na plus wszystko działa jak należy firma godna polecia Wzorowa obsługa
anna wojtaczka
anna wojtaczka
2023-11-18
Bardo plecam te firme . Pełen profesjonalizm. Wszystko wytłumacza i doradza jaknajlepiej zrobic . Miła obsługa i szybki montaż. POLECAM
Michał Hamburger
Michał Hamburger
2023-10-30
Polecam! Każdy etap inwestycji przebiegł perfekcyjnie. Mieliśmy wiele wątpliwości, co do zakresu działań i wiele wątpliwości, co do możliwości pozyskania dofinansowania. Od początku mogliśmy liczyć na fachową pomoc, rozsądne i rzeczowe wskazówki i odpowiedzi na wszystkie pytania. Co ważne sam proces zgłoszenia i instalacji nie zabierał nam czasu a w pełni został zrealizowany przez firmę. Zainstalowana fotowoltaika działa bez zarzutu i produkuje tyle prądu, ile było założone. Dziękujemy za współpracę👌
Adam Uszko
Adam Uszko
2023-10-21
Instalacja fotowoltaiczna wykonana bardzo dobrze. Począwszy od świetnego doradztwa przy oferowaniu do wykonania. Otrzymałem fachowe odpowiedzi na pojawiające się pytania, dodatkowe wyliczenia w zależnosci od wariantu umiejscowienia paneli na dachu. Wykonanie zajęło 2 dni. Ekipa bardzo fachowa. Służyła odpowiedzią na każde dodatkowe pytanie i nie rozpoczynała pracy bez potwierdzenia. Panowie bardzo kulturalni. Polecam Sanerga każdemu!
Ewa
Ewa
2023-10-20
Doradzają i pomagają przy formalnościach przy otrzymaniu dotacji. Stały kontakt. Firma zamontowała fotowoltaikę i pompę ciepła praktycznie podczas mojej nieobecności.Chłopcy wymontowali stary piec, posprzątali pomieszczenie gospodarcze i zamontowali całą nową instalację niezbędną do funkcjonowania nowej. Kultura. Spokojnie mogłam zostawić ich samych. Posprzątali i zostawili po sobie porządek. Zostałam poinstruowana w zakresie obsługi i kontaktu w razie awarii. Pełen profesjonalizm. Ze spokojnym sumieniem polecam.
Marcin Chłopik
Marcin Chłopik
2023-10-19
Konkretna i rzetelna ekipa. Wszystko profesjonalnie i na czas. Pełna pomoc i doradztwo jeżeli są jakieś dodatkowe tematy do omówienia. Szybki kontakt i bardzo dobre rozwiązania techniczne. Bardzo polecam
Dawid Borcuch
Dawid Borcuch
2023-10-17
Montaż fotowoltaiki szybko, profesjonalnie, solidnie i bez zastrzeżeń. Polecam!!!